Телефонний довідник НАУ

Відділсортувати за зростанням Прізвище, Імя Посада Номер телефону Кабінет
• Центр харчування ЛЕВЕР Галина Леонідівна
  • Завідувач бістро "Студентське"
  • 73-05
  • Бістро "Студентське", 1 поверх
• Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів КОНІЦУЛА Тетяна Яківна
  • Директор центру
  • 73-40
  • 1-340
• Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів ГОЛЕМБІЄВСЬКИЙ Григорій Григорович
  • Провідний фахівець
  • 73-40
  • 1-340
• Центр підготовки з безпеки авіації ШИЯН Юлія Володимирівна
  • Директор центру
  • 72-19
  • 457-69-12
  • 8а-206
• Центр міжнародної освіти КАЧУРОВСЬКА Тетяна Вікторівна
  • Директор центру
  • 73-48
  • 497-33-85
  • 8а-507
• Центр міжнародної освіти КОРЧУК Олена Юріївна
  • Завідувач кафедри
  • Кафедра філологічних та природничих дисциплін
  • 408-28-29
  • 8а-408
• Центр міжнародної освіти МЕДВЕДЕНКО Катерина Олександрівна
  • Провідний фахівець
  • Кафедра філологічних та природничих дисциплін
  • 408-28-29
  • 8а-408
• Центр міжнародної освіти КАЗАНЦЕВА Наталія Миколаївна
  • Завідувач лабораторії
  • Лабораторія технічних засобів навчання
  • 75-63
  • 8-407
• Центр мовної сертифікації та англомовної освіти Начальник
  • Начальник
  • 70-52
  • 1-330
• Центр мовної сертифікації та англомовної освіти ШИЛКІНА Наталія Іванівна
  • Провідний фахівець
  • 70-52
  • 1-330
• Центр медіакомунікацій ДЕМКОВСЬКА Катерина Юріївна
  • Начальник
  • 75-90
  • 1-142
• Центр льотної підготовки ПРИЩЕПА Григорій Іванович
  • Начальник авіаційно-технічної бази
  • 73-38
  • 9-212
• Центр льотної підготовки КАПУРА Едуард Петрович
  • Старший пілот-інспектор
  • 73-38
  • 9-212
• Центр льотної підготовки ВОЙНОРОВИЧ Олена Сергіївна
  • Начальник служби сертифікації
  • 73-38
  • 9-203
• Центр льотної підготовки РАДЧЕНКО Володимир Миколайович
  • Провідний інженер програміст
  • 73-38
  • 9-203
• Центр льотної підготовки ГОРСЬКИЙ Олексій Миколайович
  • Старший штурман-інспектор
  • 73-38
  • 9-203
• Центр льотної підготовки Усов Василь Юрійович
  • Командир авіаційного загону ЦЛП
  • 76-26
  • 9-108
• Центр льотної підготовки Баленко Юрій Віталійович
  • Головний інженер
  • 71-42
  • 9-210
• Центр льотної підготовки ГАПАНОВИЧ Ігор Борисович
  • Пілот-інструктор
  • 73-38
  • 9-212
• Центр культури та мистецтв Володіна Тетяна Володимирівна
  • Завідуюча господарством
  • 75-09
  • 10

Сторінки