Телефонний довідник НАУ

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Сектор з діловодства (канцелярія) Бойко Олена Олександрівна
  • Завідувач сектору
  • 74-75
  • 1-140
• УкрНДНЦ хіммотології і сертифікації ПММ і ТР Бойченко Сергій Валерійович
  • Провідний науковий співробітник
  • 408-54-00
  • 1-402
• Відділ розрахунків по стипендіях Болінчук Надія Павлівна
  • Начальник
  • 78-81
  • 1-243
• Вище професійне училище Бондар Михайло Андрійович
  • Старший майстер
  • 408-40-45
  • вул. Метробудівська, 5а
• Центр медіакомунікацій Бондарев Олександр Сергійович
  • Начальник
  • 75-90
  • 1-142
• Відділ управління інноваційними проектами освіти Бондаренко Олег Олександрович
  • Начальник
  • 79-83
  • 11-204
  • 11-205
• Юридичний відділ Бондаренко Олександра Олександрівна
  • Провідний юрисконсульт
  • 73-46
  • 1-204
• Управління кадрів та документообігу (УКД) Бондарчук Сергій Миколайович
  • Начальник управління
  • 68-96
  • 1-244
• Кафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів Бондік Олександр Сергійович
  • Завідувач кафедри
  • 408-41-18
  • 77-54
  • 9-218а
• Факультет архітектури, будівництва та дизайну Боришполь Олена Володимірівна
  • Провідний фахівець
  • 79-79
  • 3-219
• Кафедра теорії та історії держави і права Бородін Іван Лук'янович
  • Завідувач кафедри
  • 79-14
  • 1-457
• Кафедра педагогіки та психології професійної освіти Бородінова Лариса Юріївна
  • Завідувач лабораторії
  • 76-31
  • 8-804
• Льотна Академія Борота Володимир Григорович
  • Група охорони праці
  • Інженер
  • 0522-39-45-27
  • Будівля ОПИТУВАНЬ
• Кафедра авіаційних комп‘ютерно-інтегрованих комплексів Бортін Євген Петрович
  • Завідувач лабораторії
  • 408-85-55
  • 5-517
• Кафедра хімії і хімічної технології Босак Юлія Сергіївна
  • Завідувач лабораторії
  • Лабораторія хімічних технологій
  • 74-51
  • 12-206
• Господарський відділ Брацейко Валентина Євгенівна
  • Комендант Теплиця
  • 61-30
  • Технічний поверх 3 корпус
• Кафедра історії та документознавства Брацький Петро Іванович
  • Завідувач лабораторії
  • 73-00
  • 8-608
• Кафедра базових і спеціальних дисциплін Бруяка Ольга Олегівна
  • Завідувач кафедри
  • 75-60
  • 8а-606
• Інститут міжнародного співробітництва та освіти Бугайко Дмитро Олександрович
  • Заступник директора
  • 70-68
  • 1-301
• Студентське містечко Бугайчук Катерина Никонорівна
  • Диспетчер експлуатаційного відділу
  • 77-11
  • Гуртожиток №1, кабінет №11

Сторінки