Інститути, факультети, кафедри

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Кафедра прикладної математики Чеканов Євген Миколайович
  • Завідувач лабораторії
  • 78-62
  • 11-212
• Кафедра військової підготовки Чекед Ігор Володимирович
  • Доцент
  • 503-76-48
  • Радіополігон 1-202
• Факультет архітектури, будівництва та дизайну Чемакіна Октябрина Володимирівна
  • Декан
  • 76-99
  • 3-220
• Кафедра філософії Ченбай Наталія Анатоліївна
  • Вчений секретар
  • 74-01
  • 8-1005
• Факультет кібербезпеки, комп'ютерної та програмної інженерії Чермяніна Світлана Анатоліївна
  • Провідний фахівець
  • 74-09
  • 11-208
• Інститут новітніх технологій та лідерства Чернова Анастасіія Ігорівна
  • Приймальня
  • Провідний фахівець
  • 74-86
  • 1-362
• Відділ маркетингу та інформаційних технологій Черіпко Сергій Іванович
  • Начальник відділу
  • 71-09
  • 8-008
• Центр організації освітньо-наукової діяльності студентів та молодих учених Чуб Ірина Вікторівна
  • Фахівець 1 кат.
  • 75-39
  • 1-336
• Факультет екологічної безпеки, інженерії та технології Чубко Лариса Сергіївна
  • Відповідальна за наукову роботу
  • 79-95
  • 3-524
• Кафедра хімії і хімічної технології Чумак Віталій Лукич
  • Завідувач, професор
  • 497-52-57
  • 71-08
  • 12-208
• Навчально-методичний відділ Шаєнко Юлія Валеріївна
  • Провідний фахівець
  • 71-20
  • 8-013
• Центр мовної сертифікації та англомовної освіти Шилкіна Наталія Іванівна
  • Провідний фахівець
  • 70-52
  • 1-330
• Навчально-науковий інститут неперервної освіти Шинкарчук Микола Володимирович
  • Заступник директора
  • 78-06
  • 8-010
• Центр підготовки з безпеки авіації Шиян Юлія Володимирівна
  • Директор
  • 72-66
  • 8-206
• Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Шостак Оксана Григорівна
  • Завідувач кафедри
  • 70-63
  • 8-1104
• Факультет міжнародних відносин Щеглакова Ольга Геннадіївна
  • Приймальня
  • 71-96
  • 7-304
• Кафедра господарського, повітряного та космічного права Юлдашев Сергій Олексійович
  • Завідувач кафедри
  • 78-27
  • 1-450
• Кафедра організації авіаційних перевезень Юн Геннадій Миколайович
  • Завідувач кафедри
  • 70-94
  • 2-102
• Навчальний центр "Організація з підготовки до технічного обслуговування" Юцкевич Святослав Сергійович
  • Провідний фахівець
  • 74-07
  • 11-427
• Кафедра військової підготовки Ющенко Наталія Анатоліївна
  • Навчальна частина
  • 502-82-38
  • Радіополігон 1-212

Сторінки