Інститути, факультети, кафедри

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Факультет економіки та бізнес-адміністрування Горновська Олена Борисівна
  • Провідний фахівець
  • 72-56
  • 2-208
• Лабораторія електронних засобів дистанційного навчання Горожанкіна Анастасія Андріївна
  • Завідувач лабораторією
  • 70-30
  • 8а,-307
• Кафедра біотехнології Горупа Василь Васильович
  • Приймальня
  • Старший викладач
  • 78-87
  • 5-709
• Інститут новітніх технологій та лідерства Горінов Павло Валерійович
  • Директор
  • 73-83
  • 1-362а
• Факультет архітектури, будівництва та дизайну Грабовчак Валентина Валентинівна
  • Заступник декана з виховної роботи
  • 68-02
  • 3-220
• Навчально-наукова криміналістична лабораторія Грекова Лілія Юріївна
  • Завідувач лабораторії
  • 79-94
  • 1-418
  • 1-317
• Центр дистанційної освіти Гречух Мар’ян Михайлович
  • Провідний фахівець
  • 77-27
  • 8а-305
• Кафедра логістики Григорак Марія Юріївна
  • Завідувач кафедри
  • 78-22
  • 2-136б
• Центр міжнародної освіти Грицай Світлана Юріївна
  • В.о. директора
  • 73-48
  • 8-502
• Факультет екологічної безпеки, інженерії та технології Гроза Валентина Анатоліївна
  • Заступник декана
  • 78-90
  • 5.202
• Кафедра публічного управління та адміністрування Грущинська Наталія Миколаївна
  • Завідувач кафедри
  • 79-92
  • 8а-904
• Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Гумен Микола Борисович
  • Заступник декана з навчальної роботи зі студентами
  • 408-48-00
  • 5-308
• Кафедра конституційного та адміністративного права Гусар Ольга Анатоліївна
  • В. о. завідувача кафедри
  • 73-47
  • 1-441
• Факультет транспорту, менеджменту і логістики Данилова Ельвіра Ігорівна
  • Заступник декана
  • 70-16
  • 2-206
• Кафедра педагогіки та психології професійної освіти Дарійчук Олександра Петрівна
  • Провідний фахівець
  • 75-40
  • 8-708
• Кафедра комп'ютерних технологій дизайну і графіки Дембицький Микола Костянтинович
  • Провідний фахівець
  • 497-51-58
  • 3-517
• Кафедра іноземних мов за фахом Денисенко Наталія Григорівна
  • Вчений секретар
  • 71-07
  • 8-1308
• Аерокосмічний факультет Дзюба Анастасія Ігорівна
  • Приймальня
  • 74-10
  • 1-350
• Кафедра аерокосмічних систем управління Дивнич Микола Полікарпович
  • Викладацька
  • 74-27
  • 5-501
• Кафедра підтримання льотної придатності повітряних суден Дмитрієв Сергій Олексійович
  • Доцент
  • Аспірантська
  • 68-62
  • 11-226

Сторінки