Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Відділсортувати за спаданням Прізвище, Імя Посада Номер телефону Кабінет
• Відділ маркетингу та інформаційних технологій Мельниченко Ірина Вікорівна
  • Фахівець 1 категорії
  • 71-09
  • 8-008
• Відділ маркетингу та інформаційних технологій Черіпко Сергій Іванович
  • Начальник відділу
  • 71-09
  • 8-008
• Відділ маркетингу та інформаційних технологій Нагайцев Олександр Васильович
  • Провідний фахівець
  • 71-09
  • 8-008
• Кафедра публічного управління та адміністрування Грущинська Наталія Миколаївна
  • Завідувач кафедри
  • 79-92
  • 8-006
• Кафедра технологій управління Міненко Михайло Анатолійович
  • Завідувач кафедри
  • 73-72
  • 8-004
• Кафедра управління професійною освітою Сидорчук Людмила Андріївна
  • Завідувач кафедри
  • 74-00
  • 8-007
• Навчальний центр "Організація з підготовки до технічного обслуговування" Овсянкін Анатолій Михайлович
  • Провідний фахівець
  • 73-72
  • 8а-908
• Навчальний центр "Організація з підготовки до технічного обслуговування" Якобчук Олександр Євгенійович
  • Провідний фахівець
  • 74-07
  • 11-427
• Навчальний центр "Організація з підготовки до технічного обслуговування" Юцкевич Святослав Сергійович
  • Провідний фахівець
  • 74-07
  • 11-427
• Навчальний центр "Організація з підготовки до технічного обслуговування" Михайлюк Діана Михайлівна
  • Провідний фахівець
  • 74-07
  • 11-427
• Навчально-консультативний центр комплексної безпеки та захисту критичної інфраструктури Михайлюк Олександр Анатолійович
  • Директор центру
  • 75-38
  • 8-104а
• Навчально-консультативний центр комплексної безпеки та захисту критичної інфраструктури Болодуріна Тетяна Геннадіївна
  • Провідний фахівець
  • 75-38
  • 8-104а
• Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації Зосіменко Оксана Іванівна
  • Директор центру
  • 70-34
  • 8-009
• Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації Корсуненко Катерина Леонідівна
  • Провідний фахівець
  • 70-34
  • 8-009
• Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації Хровст Віта Геннадіївна
  • Провідний фахівець
  • 70-34
  • 8-009
• Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації Піщана Анжела Володимирівна
  • Фахівець 1 категорії
  • 71-20
  • 8-013
• Навчально-методичний відділ Симончук Людмила Іванівна
  • Провідний фахівець
  • 71-57
  • 8а-110
• Навчально-методичний відділ Батрак Людмила Миколаївна
  • Провідний фахівець
  • 74-29
  • 8-011
• Навчально-методичний відділ Шаєнко Юлія Валеріївна
  • Провідний фахівець
  • 71-20
  • 8-013
• Навчально-наукова лабораторія інноваційних технологій управління Матвєєв Володимир Володимирович
  • Завідувач лабораторії
  • 79-28
  • 8а-908

Сторінки