Телефонний довідник НАУ

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Державний музей авіації ім. О.К.Антонова Антоненко Борис Олександрович
  • Завідувач екскурсійного відділу
  • 451-83-24
  • к. 27
• Кафедра телекомунікаційних та радіо електронних систем Антонов Веніамін Валерійович
  • Вчений секретар
  • 78-38
  • 3-208
• Відділ головного енергетика Антонова Неллі Борисівна
  • Бухгалтер служби обліку електроенергії
  • 408-49-77
  • П/С35/10ГВФ 3-й поверх
• Центр культури та мистецтв Антух Ігор Юрійович
  • Директор
  • 72-83
  • 408-33-00
  • Каб.9
  • ЦКМ
• Відділ технічних засобів навчання Апаратна
  • Апаратна лабораторії аудіовізуальних засобів
  • 61-37
  • 5-201а
• Науково-технічна бібліотека Арбакова Ніна Леонідівна
  • Сектор нормативно-технічної документації
  • 78-57
  • корп 8б, к.21а
• Кафедра аеронавігаційних систем Аргунов Геннадій Федорович
  • Навчальний центр з практичної підготовки спеціалістів з обслуговування повітряного руху
  • Доцент
  • 75-59
  • 11-328
• Кафедра економіки повітряного транспорту Ареф'єва Олена Володимирівна
  • Завідувач кафедри
  • 72-94
  • 2-413
• Авіаційний медичний центр Аржаних Надія Анатоліївна
  • Завідувач стоматологічного відділення (лікар-стоматолог)
  • 70-93
  • 227
• Навчальна лабораторія новітніх технологій Артемюк Лариса Григорівна
  • Завідувач лабораторії
  • 73-95
  • 1-412
• Сектор забезпечення Архипченко Ірина Леонідівна
  • Завідувач сектору
  • 70-71
  • 8-004
• Кафедра комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій Аспірантська
  • Аспірантська
  • 71-97
  • 11-401
• Кафедра телекомунікаційних та радіо електронних систем Аспірантська
  • Аспіранти
  • 74-03
  • 3-224
• Кафедра авіаційних двигунів Аспірантська
  • Аспіранти
  • 75-76
  • 1-113
• Льотна Академія Астаф"єв Сергій Олександрович
  • Відділ автоматизованих систем управління виробництвом
  • Заступник начальника
  • 0522-39-47-63
  • Будівля МСЧ, кабінет 501
• Науково-технічна бібліотека ЛА Афанасьєва Людмила Василівна
  • Директор
  • 0522-39-47-37
  • Корпус 1
• Господарський відділ Бабенко-Леочко Ірина Ярославівна
  • Комендант Корпус №14
  • 73-60
  • Цокольний поверх
• Експлуатаційно-технічний відділ Бабич Олександр Борисович
  • Начальник відділу
  • 72-05
  • 1-345
• Інститут новітніх технологій та лідерства Бабікова Катерина Олександрівна
  • Заступник директора
  • 79-11
  • 1-362б
• Сектор забезпечення Бабінова Ольга Валер‘янівна
  • Провідний економіст
  • 70-88
  • 8-003

Сторінки