Відокремлені структурні підрозділи

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Вище професійне училище Галайчук Богдана Анатоліївна
  • Приймальня, секретар
  • 408-59-00
  • к.202
• Васильківський коледж Галич Наталія Степанівна
  • Головний бухгалтер
  • 045-712-34-03
  • НК 1-414
• Вище професійне училище Гань Наталія Геннадіївна
  • Головний бухгалтер
  • 408-59-63
  • к. 206
• Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Гапон Світлана Іванівна
  • Заступник директора з навчальної роботи
  • 500-50-98
  • 500-54-10
  • 1-16
• Вище професійне училище Гелевера Тетяна Олексіївна
  • Методист
  • 408-40-45
  • к. 211
• Льотна Академія Глядешкіна Анастасія Вікторівна
  • приймальна заступників начальників, начальника академії, старший інспектор
  • 0522-39-44-92
  • Управління
• Васильківський коледж Гниліцький В'ячеслав Павлович
  • Заступник з навчально-виховної роботи
  • 045-712-34-02
  • НК 1-417
• Кременчуцький льотний коледж Головенський Володимир Васильович
  • Начальник коледжу
  • 053-663-10-28
  • 050-308-10-43
  • -
• Криворізький коледж Голосова Тетяна Вікторівна
  • Головний бухгалтер
  • 0564-27-58-95
• Слов’янський коледж Горбань Ірина Миколаївна
  • Заступник головного бухгалтера
  • 099-716-94-11
  • Корпус А
• Коледж інженерії та управління Гришко Ніна Олександрівна
  • Завідувач відділення інформаційних технологій
  • 583-37-71
  • 3 корпус, 6 поверх
• Льотна Академія Гришманов Євген Олександрович
  • Начальник бази експлуатації радіотехнічного обладнання та зв'язку
  • 0522-39-45-62
  • Адмінкорпус
• Український науково-дослідний інститут дизайну та ергономіки Грищенко Юрій Вікторович
  • технік 1 кат.макетно-дослідного виробництва
  • 74-89
  • 9-318
• Льотна Академія Громов Олександр Васильович
  • Заступник голови комітету з конкурсних торгів
  • 0522-39-47-75
• Вище професійне училище Грудзинська Лілія Василівна
  • 408-59-09
  • к. 210а
• Коледж інженерії та управління Гудзенко Аліна Василівна
  • Головний бухгалтер
  • 583-37-67
  • 3 корпус, 2 поверх
• Криворізький коледж Даниліна Галина Володимирівна
  • Заступник начальника з навчально-методичної роботи
  • 056-427-56-42
  • 2-205
• Авіакосмічний ліцей №2 Дем'янець Володимир Миколайович
  • Директор
  • 053-617-17-74
  • м.Лубни, пр-т Володимирський, 62/1
• Льотна Академія Донець Андрій Олегович
  • Начальник аеродромної служби
  • 0522-39-47-05
• Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Донець Наталія Василівна
  • Завідувач відділення № 1
  • 500-23-31
  • 2-221

Сторінки