Відокремлені структурні підрозділи

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Факультет менеджменту ЛА Смутчак Зінаїда Василівна
  • Кафедра менеджменту та економіки
  • Завідувач
  • 0522-39-47-08
  • Корпус 3, кабінет 500а
• Льотна Академія Смірнова Марта Василівна
  • Медико-санітарна служба
  • Заступник начальника
  • 0522-39-47-36
  • Будівля МЧС
• Льотна Академія Сорока Михайло Юрійович
  • В.о.заступника начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи
  • 0522-34-40-28
  • 052-3944-87
  • Управління
• Льотна Академія Сорокін Анатолій Михайлович
  • Начальник
  • Тренажерний центр
  • 0522-34-40-39
  • 0522-39-47-30
  • БМЗ-1
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки Сосновцева Алла Миколаївна
  • Заступник директора з адмін.-господарської роботи
  • 566-33-17
  • к.226
• Льотна Академія Стазілов Анатолій Вікторович
  • Служба громадського харчування
  • Заступник завідувача
  • 0522-39-44-24
  • Їдальня
• Льотна Академія Степанов Валерій Сергійович
  • Начальник служби сертифікації
  • 0522-39-45-61
  • 0522-34-40-29
  • Адмінбудівля
• Вище професійне училище Степанська Лілія Олегівна
  • Приймальня, секретар
  • Відділ кадрів
  • 408-59-00
  • 408-59-63
  • вул. Метробудівська, 5а
• Факультет менеджменту ЛА Стецюк Богдан Романович
  • Кафедра права та правового регулювання авіаційної діяльності
  • Завідувач
  • 0522-39-47-23
  • Корпус 1, кабінет 221
• Льотна Академія Сурков Костянин Юрійович
  • Відділ зв"язку зі стейкхолдерами Центру забезпечення якості вищої освіти
  • Фахівець
  • 0522-39-47-32
  • Корпус 1., каб. 425
• Державний музей авіації ім. О.К.Антонова Сусло Галина Іванівна
  • Завідувач канцелярії
  • 502-82-35
  • 451-83-14
  • к. 31
• Коледж інженерії та управління Тарасюк Катерина Іванівна
  • Завідувач відділення телекомунікацій та комп'ютерного дизайну
  • 583-37-76
  • 3 корпус, 4 поверх
• Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського Тарковська Ганна Юріївна
  • Заступник директора з навчально-виховної роботи
  • 73-28
  • 7б-103
• Державний музей авіації ім. О.К.Антонова Терещенко Олександр Анатолійович
  • Помічник директора
  • 451-83-14
  • к. 32
• Криворізький фаховий коледж НАУ Ткаченко ІНга Іванівна
  • Відповідальний секретар приймальної комісії
  • 097-512-98-08
• Коледж інженерії та управління Ткачук Наталія Григорівна
  • Завідувач навчальної частини
  • 583-37-57
  • 3 корпус,1 поверх
• Льотна Академія Толкун Іван Григорович
  • Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення
  • 0522-39-45-56
  • Будівля ВМЗ
• Васильківський фаховий коледж Тріфонов Ігор Михайлович
  • Заступник з адміністративно-господарської роботи
  • (04571) 2-34-03
  • НК 1-415
• Факультет льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху Тузов Володимир Олександрович
  • Кафедра авіаційного обладнання
  • Завідувач
  • 0522-39-47-22
  • Корпус 1, кабінет 303
• Кременчуцький льотний коледж Удовіченко Володимир Юрійович
  • Заступник начальника коледжу по виховній роботі
  • 053-66-75-82-33
  • 050-327-68-45
  • -

Сторінки