Відділи, центри, служби, дільниці

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Відділ головного енергетика Балацький Володимир Григорович
  • Заступник головного енергетика
  • 79-18
  • П/С35/10ГВФ 2-й поверх
• Центр льотної підготовки Баленко Юрій Віталійович
  • Начальник авіаційно-технічної бази
  • 71-42
  • 9-210
• Центр льотної підготовки Балкунов Олександр Михайлович
  • Старший пілот-інспектор
  • 73-38
  • 9-203
• Сектор планування та обліку діяльності викладачів Баранова Наталія Іванівна
  • Методист вищої категорії
  • 70-80
  • 79-93
  • 1-328
• Сектор роботи зі студентами Баранівська Вікторія Вячеславівна
  • Провідний інженер
  • 75-58
  • 1-130
• Військово-мобілізаційний підрозділ Башинська Лідія Миколаївна
  • Інженер 1 категорії
  • 73-55
  • 1-304
• Відділ моніторингу якості вищої освіти Безнос Олена Антонівна
  • Заступник начальника
  • 72-51
  • 1-315
• Студентське містечко Безносюк Олег Борисович
  • В.о. директора
  • 497-40-04
  • 70-41
  • Гуртожиток №3, кабінет №3
• Студентське містечко Безносюк Олег Борисович
  • Заступник директора
  • 70-14
  • Гуртожиток №3, кабінет № 8
• Військово-мобілізаційний підрозділ Бельченко Лариса Анатоліївна
  • Завідувач сектору
  • 71-77
  • 1-326
• Відділ управління майном Береза Василь Олексійович
  • Провідний фахівець
  • 497-01-13
  • 1-240
• Відділ безпекової діяльності Березний Ігор Володимирович
  • Провідний інженер сектору інформаційно-технічного забезпечення
  • 78-04
  • 61-29
  • 8-002
• Відділ аналітики та управління інформацією Блідар Анна Ігорівна
  • Фахівець
  • 75-69
  • 1-356
• Науково-технічна бібліотека Бобко Світлана Михайлівна
  • бібліотекар 1 категорії
  • 72-87
  • корп 8б, к.8
• Відділ управління інноваційними проектами освіти Бовсуновський Євген Олексійович
  • Заступник начальника
  • 79-83
  • 74-52
  • 1-415
• Сектор планування соціальних витрат Богуславська Олена Володимирівна
  • Провідний економіст
  • 70-90
  • 1-235
• Відділ моніторингу якості вищої освіти Бідна Наталія Миколаївна
  • Провідний фахівець
  • 75-69
  • 1-356
• Служба сертифікації АНТЦ Бідюк Леонід Григорович
  • Інженер-інспектор
  • 71-57
  • 8-110
• Відділ розрахунків по заробітній платі Біленька Валентина Петрівна
  • Бухгалтер
  • 74-74
  • 1-241
• Юридичний відділ Білий Володимир Миколайович
  • Заступник начальника відділу
  • 497-73-55
  • 60-76
  • 1-342

Сторінки