Відділи, центри, служби, дільниці

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Планово-фінансовий відділ Гасанова Майя Фахраддинівна
  • Заступник начальника
  • 71-26
  • 1-237
• Навчальний відділ Гебрич Ганна Олександрівна
  • Методист вищої категорії
  • 73-13
  • 1-210
• Сектор роботи з архівними документами (архів) Гезун Лариса Іванівна
  • Завідувач сектору
  • 77-35
  • 11-012
• Центр культури та мистецтв Гемега Ігор Андрійович
  • Фахівець
  • 77-40
  • Радіопульт
• Центр харчування Герасевич Анна Сергіївна
  • В. о. директора
  • 408-19-70
  • 71-61
  • їдальня, кабінет директора
• Сектор планування платних послуг Герасевич Анна Сергіївна
  • Провідний економіст
  • 76-32
  • 1-246
• Відділ науково-технічної інформації Геращенко Лілія Володимирівна
  • Завідувач сектору організації науково-дослідної діяльності молодих учених і студентів
  • 76-03
  • 1-329
• Приймальна комісія Гнатюк Віктор Олександрович
  • Заступник відповідального секретаря
  • 79-80
  • 8-020
• Відділ головного енергетика Гнитка Ігор Ярославович
  • Начальник служби ТП та РП
  • 76-24
  • П/С35/10ГВФ 3-й поверх
• Авіаційний медичний центр Гніздовська Світлана Михайлівна
  • Лікар-стоматолог
  • 70-93
  • 228
• Авіаційний медичний центр Гніздовський Володимир Павлович
  • Лікар-стоматолог
  • 70-93
  • 226
• Консультаційний центр Головань Ніна Миколаївна
  • Провідний фахівець
  • 497-41-05
  • 70-38
  • 8-023
• Приймальна комісія Головань Ніна Миколаївна
  • Заступник відповідального секретаря
  • 497-41-05
  • 70-38
  • 8-023
• Науково-технічна бібліотека Голуб Ольга Вікторівна
  • Читальний зал технічної літератури
  • 78-57
  • корп 8б, к.21
• Навчально-методичний відділ Голубничий Олексій Георгійович
  • Начальник навчально-методичного відділу
  • 70-50
  • 1-202
• Експлуатаційно-технічний відділ Голубчик Олег Михайлович
  • Провідний фахівець
  • Сектор технічного обстеження
  • 408-38-72
  • 79-06
  • 1-354
• Науково-технічна бібліотека Голь Олена Домініївна
  • Пункт автоматизованої реєстрації читачів
  • 74-59
  • Корп. 8б хол 1 поверх
• Відділ технічних засобів навчання Горбунов Володимир Петрович
  • Завідувач лабораторії навчальних відеопрограм
  • 75-55
  • 8-205а
• Студентське містечко Горішній Анатолій Якович
  • Старший адміністратор гуртожитку №12
  • 78-88
  • вул- Ніжинська, 29є
  • Гурт.12 Кб.206
• Відділ моніторингу якості вищої освіти Гізун Андрій Іванович
  • Начальник відділу
  • 75-69
  • 1-356

Сторінки