Відділи, центри, служби, дільниці

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Будівельно-технічний відділ Голубчик Олег Михайлович
  • Провідний фахівець
  • 76-12
  • 79-36
  • 1-341
• Військово-мобілізаційний підрозділ Голубєв Артур Олександрович
  • Інженер 1 категорії
  • 70-01
  • 73-55
  • 1-304
• УкрНДНЦ хіммото-логії і сертифікації ПММ і ТР Горбатова Інна Валентинівна
  • Молодший науковий співробітник
  • 408-54-00
  • 1-402
• Відділ технічних засобів навчання Горбунов Володимир Петрович
  • Завідувач лабораторії навчальних відеопрограм
  • 75-55
  • 8-205а
• Центр льотної підготовки Горський Олексій Миколайович
  • Старший штурман-інспектор
  • 73-38
  • 9-203
• Військово-мобілізаційний підрозділ Горішня Ірина Львівна
  • Провідний фахівець
  • 408-29-39
  • 1-324
• Студентське містечко Горішній Анатолій Якович
  • Старший адміністратор гуртожитку готельного типу №12
  • 78-88
  • вул- Ніжинська, 29є
• Сектор роботи зі студентами Грибовська Олена Юрївна
  • Інженер 1 категорії
  • 75-58
  • 1-130
• Науково-технічна бібліотека Гриднєва Ніна Вікторівна
  • Завідувач відділу навчальної літератури для молодших курсів
  • 77-09
  • корп 4, к.19
• Відділ міжнародних зв'язків Гриньова-Кича Катерина Анатоліївна
  • Заступник начальника відділу
  • 78-63
  • 1-308б
• Центр міжнародної освіти Грицай Світлана Юріївна
  • Заступник директора
  • 72-49
  • 8-502а
• Сектор планування соціальних витрат Гриценко Тетяна Михайлівна
  • Провідний фахівець
  • 79-53
  • 1-235
• Авіаційний медичний центр Грошева Оксана Павлівна
  • Лікар-офтальмолог
  • 75-82
  • 326
• Сектор сервісного обслуговування техніки Група дорогоцінних металів
  • Інженери
  • 71-85
  • 75-87
  • 11-016
• Сектор сервісного обслуговування техніки Група сервісного обслуговування техніки
  • Інженери
  • 70-26
  • 70-88
  • 72-62
  • 8-010
  • 8-006
  • 8-007
• Навчальний відділ Гузовська Олена Борисівна
  • Методист вищої категорії
  • 72-28
  • 1-212
• Відділ з організації корпоративного управління Гура Олександр Анатолійович
  • Заступник начальника
  • 73-75
  • 1-310
• Редакційно-видавничий відділ Гурович Наталія Миколаївна
  • Заступник начальника відділу, головний редактор
  • 71-38
  • 1-143
• Відділ управління інноваційними проектами освіти Гусєв Олександр Михайлович
  • Провідний фахівець
  • 79-83
  • 1-415
• Науково-технічна бібліотека Даскал Лариса Якимівна
  • Завідувач відділу навчальної літератури для старших курсів
  • 72-55
  • корп 8б, к.15

Сторінки