Відділи, центри, служби, дільниці

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• УкрНДНЦ хіммотології і сертифікації ПММ і ТР Бойченко Сергій Валерійович
  • Провідний науковий співробітник
  • 408-54-00
  • 1-402
• Відділ розрахунків по стипендіях Болінчук Надія Павлівна
  • Начальник
  • 78-81
  • 1-243
• Центр медіакомунікацій Бондарев Олександр Сергійович
  • Начальник
  • 75-90
  • 1-142
• Відділ управління інноваційними проектами освіти Бондаренко Олег Олександрович
  • Начальник
  • 79-83
  • 11-204
  • 11-205
• Юридичний відділ Бондаренко Олександра Олександрівна
  • Провідний юрисконсульт
  • 68-81
  • 1-211а
• Управління кадрів та документообігу (УКД) Бондарчук Сергій Миколайович
  • Начальник управління
  • 68-96
  • 1-244
• Господарський відділ Брацейко Валентина Євгенівна
  • Комендант Теплиця
  • 61-30
  • Технічний поверх 3 корпус
• Студентське містечко Бугайчук Катерина Никонорівна
  • Диспетчер експлуатаційного відділу
  • 77-11
  • Гуртожиток №1, кабінет №11
• Сектор планування заробітної плати Бугайчук Тетяна Петрівна
  • Провідний економіст
  • 72-46
  • 1-237
• Відділ інформаційних систем Буніч Тамара Андріївна
  • Начальник
  • Відділ інформаційних систем
  • 74-11
  • 1-332
• Центр харчування Буфет
  • Буфет
  • 72-03
  • Гуртожиток №11
• Відділ розрахунків по стипендіях Бухгалтера відділу
  • Бухгалтера відділу
  • 78-81
  • 1-243
• Відділ обліку матеріальних цінностей Бухгалтери
  • Бухгалтери
  • 75-56
  • 73-50
  • 1-249
• Відділ організаційної роботи зі студентами (розрахунки за навчання) Бухгалтери
  • бухгалтери
  • 75-53
  • 76-44
  • 77-41
  • 8-001а
• Відділ розрахунків за проживання в гуртожитках, обліку і контролю за доходами та видатками студмістечка Бухгалтери
  • Бухгалтери
  • 74-80
  • 71-41
  • гурт №3, к.14
• Студентське містечко Бушило Людмила Вікторівна
  • Комірник
  • 72-16
  • Гуртожиток №3, кабінет №8
• Сектор зберігання та обліку матеріальних цінностей Буянов Анатолій Костянтонович
  • Фахівець
  • 71-85
  • 11-016
• Навчальний відділ Василенко Ольга Петрівна
  • Методист вищої категорії
  • 68-45
  • 1-210
• Відділ студентського складу Васильченко Діна Євгенівна
  • Фахівець 1 категорії
  • 78-30
  • 1-130
• Служба охорони Васильченко Роман Васильович
  • Начальник служби
  • 77-80
  • 1-003а

Сторінки